середа, 21 вересня 2016 р.

Міжнародний день миру!


Сьогодні до міжнародного дня миру малюнок на асфальті дав можливість школярам викласти своє бачення миру на землі і зокрема в Україні.


Конвенція ООН «Про права дитини»

Поговоримо про права та зіграємо в цікаві ігри, така надзвичайна форма виховної години сподобалась учня 6-В класу. 
1989 року представники урядів розвинутих країн, у тому числі й наша Україна, яка на той час перебувала у складі Радянського Союзу, підписали Конвенцію про пра­ва дитини.
Конвенція — це угода, договір між державами з певних питань. У даному випадку — з питань прав дітей. Підпи­савши цей документ, уряди домовилися охороняти права дітей, які живуть на територіях цих держав.
У Конвенції визначено, що дитиною вважається лю­дина, якій ще не виповнилося 18 років, що всі діти наро­джуються вільними і рівними у своїх правах і що не мож­на їх піддавати дискримінації через національну, етнічну, релігійну, расову ознаки, а також через стать, політичні переконання.
Які ж права дитини визначені Конвенцією? (Читає уч­ням основні положення Конвенції про права дитини.)
«Дитина незалежно від її раси, національності, кольору шкіри, статі, мови, релігії, етнічного чи соціального похо­дження, майнового стану, стану здоров'я, незалежно від її батьків та її законних опікунів має право:
—    на життя;
—    на ім'я та набуття громадянства;
—    знати своїх батьків;
—    на збереження своєї індивідуальності;
—    підтримувати взаємини з обома батьками, якщо ті розлучилися;
—    висловлювати свої погляди і думки з усіх питань;
—    одержувати і передавати інформацію (за винятком певних обмежень);
—    на свободу думки, совісті й релігії;
—    на свободу об'єднань і товариств у мирних цілях;
—    на особисте і сімейне життя, недоторканність житла, таємницю кореспонденції;
—    на захист від посягань на особисте життя, честь і гід­ність;
—    на повноцінне і достойне життя, на піклування з ме­тою догляду за нею;
—    на користування благами соціального забезпечення;
—    на освіту, відпочинок і дозвілля;
—    на рівень життя, необхідний для фізичного, розумо­вого, духовного, морального і              соціального розвитку дитини;
—    на захист від економічної експлуатації і від вико­нання будь-якої роботи, яка може            завдавати шкоди її здоров'ю чи розумовому, фізичному, духовному, моральному,               соціальному розвитку;
—    на захист від незаконного зловживання наркотиків, психотропних речовин, від                  усіляких форм сексуаль­ної експлуатації та сексуальних розбещень;
—    на гуманне поводження, на захист від незаконного чи свавільного позбавлення                волі, свободи;
—    на негайний доступ до правничої допомоги і на таке поводження, яке сприяє                    розвитку у дитини почуття гідності й значущості, зміцнює в ній повагу до прав                  людини і її свобод, сприяє виконанню нею корисної ролі в суспільстві.
Проведено також творче завдання «Я маю право!».
Учитель поділив учнів на групи і роздав групам карт­ки, на яких написано по одній статті Конвенції про права дитини.
За кілька хвилин учні пояснювали своїми словами статті Конвенції і навести життєвий приклад, що відобра­жає дію цієї статті.


вівторок, 20 вересня 2016 р.

УВАГА! КОНКУРС!


Результат пошуку зображень за запитом "поетичний конкурс"Громадська організація "Нове покоління Кам'янщини", сектор у справах сім'ї, молоді та спорту і відділ освіти райдержадміністрації оголошують про початок Другого щорічного конкурсу учнівських творів "Слово про мого вчителя".

У конкурсі беруть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у двох вікових категорій: учні 5-8 класів та учні 9-11 класів.
Творчі роботи можуть мати будь-який формат і форму: поезія, публіцистичний твір, оповідання, твір-роздум, есе тощо.

Творчі роботи мають бути надруковані 14 шрифтом, кеглем Times New Roman з одинарним міжрядковим інтервалом з обов’язковим зазначенням даних про автора: 1 рядок – ім’я та прізвище, 2-й рядок – кількість повних років та клас, 3-й рядок – повна назва навчального закладу. Надіслані твори не рецензуються і не повертаються.

Роботи приймаються до 23 вересня 2016 року включно на електронну адресу kamrvormk@gmail.com з поміткою "Слово про мого вчителя".

середа, 14 вересня 2016 р.

Вітаємо іменинника!

Результат пошуку зображень за запитом "привітання з днем народження"
Нехай сміється сонечко
У твоє віконечко
І його промінчики звеселять тебе!
З днем народження вітаємо,
Від душі тобі бажаю,
Щоб життя було яскраве,
Світле, добре і цікаве.

ДО ВІДОМУ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!!!

Результат пошуку зображень за запитом "канікули 2016"Плануйте свої канікули відпочивайте, подорожуйте та діліться з нами цікавинками з вашого життя.

Осінні канікули з 
29.10.2016 по 13.11.2016

Зимові канікули з 
31.12.2016 по 09.01.2017

Весняні канікули з 
01.04.2017 по 09.04.2017 

 

понеділок, 12 вересня 2016 р.

Шаховий турнір в м. Сміла

Цими вихідними у м. Сміла проходив шаховий турнір з нагоди святкування дня міста. Впродовж двох днів 40 шахістів із Черкас, Кам'янки та Сміли змагались у шахових двобоях. Юрик Ростислав здобув 2 місце серед юнаків до 18 років, поступившись одним очком 16 річному черкащанину Кононенку Віталію.
 

пʼятниця, 9 вересня 2016 р.

День літнього іменинника.

Щасливі і усміхнені наші літні іменинники сьогодні святкують свої іменини. Як приємно, що класний колектив не забув і про тих, чиї дні народження припадають на літні місяці. Тож ще раз зі святом вітаємо  Гудзенко Катерину, Юрика Ростислава, Юрченко Богдана та Литвиненка Артема.
Бажаєм щастя i достатку
Ясного неба i тепла.
В житті лиш злагоди й порядку,
Щоб доля світлою була.
В роботі - успіху й терпіння,
У справах - вічного горіння.
Юрик Ростислав

Гудзенко Катерина

Юрченко Богдан
Литвиненко Артем





вівторок, 6 вересня 2016 р.

Всеукраїнський учнівський конкурс «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!»

Всеукраїнський учнівський конкурс «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!»

Учнів, їхніх батьків та вчителів запрошують створити план-схему майбутнього розвитку свого села, селища, району чи міста з новими об’єктами інфраструктури, підприємствами, закладами освіти, культури, туризму, соціальної та медичної допомоги, спортивними та іншими об’єктами.
Метою Конкурсу є популяризація знань серед учнівської молоді, батьків та педагогічних працівників про зміни до Конституції України, зокрема щодо децентралізації, через інтерактивну комунікацію.
Конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).
Організацію та проведення Конкурсу здійснює державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводиться у два етапи.
І етап – Всеукраїнський відкритий урок «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!» для учнів 5-11-х класів, який проводиться одночасно в усіх загальноосвітніх навчальних закладах системи освіти усіх форм власності. Учасниками уроку можуть бути також батьки, громадські та державні діячі, юристи, журналісти тощо (за їх згодою).
ІІ етап – конкурс творчих робіт, який проводиться у три тури: шкільний, районний (міський) та онлайн-голосування. Він передбачає виконання учнями окремого класу спільної творчої роботи у формі плану-схеми із теми «Зміни до Конституції – нове обличчя (назва населеного пункту)!» про розвиток своєї місцевості (громади) відповідно до змін у Конституції України та представлення  відеопрезентації.

Додаткова інформація буде розміщена на сайті Міністерства освіти і науки України та на сторінках друкованих освітянських видань.

Всеукраїнська акція «Знайди стару-нову колядку!»

Результат пошуку зображень за запитом "колядки"Всеукраїнська акція «Знайди стару-нову колядку!»


Мала академія наук учнівської молоді повідомляє, що 20 січня стартувала Всеукраїнська акція «Знайди стару-нову колядку!» Проект триватиме до Різдва-2017 та покликаний відродити розмаїття різдвяних пісень. Ініціаторами стали Мала академія наук спільно з відомими виконавцями автентичної музики, етнологами та фольклористами. Упродовж 2016 року організатори прийматимуть від українців записи колядок у текстовому та відео-форматі. Найкращі виконавці будуть нагороджені призами і візьмуть участь у Всеукраїнському гала-фестивалі.Конкурс з пошуку старих-нових колядок не обмежує учасників у способах подачі матеріалів. Зокрема, можуть бути і відеозаписи з мобільного. Основна вимога – автентичність колядки або щедрівки, яку виконували наші прадіди.

Відеоколядки приймає Мала академія наук в електронному вигляді (адреса:man@man.gov.ua). Найкращі пісні добиратимуть музиканти, етнологи і фольклористи, щоб потім їх почули на Всеукраїнському гала-фестивалі. Акція «Знайди стару-нову колядку!» проводиться в рамках київського міжмузейного фестивалю «Старокиївські коляди», який триває протягом січня.