неділя, 11 березня 2018 р.

СОРОК ТРЕТІЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТРИДЦЯТИДЕННИЙ ЗАОЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЗАХІД "50 СЛІВ"

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс 50 слів"  
СОРОК  ТРЕТІЙ  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ
ТРИДЦЯТИДЕННИЙ  ЗАОЧНИЙ  МІЖНАРОДНИЙ  ЗАХІД  "50 СЛІВ"
(інша його назва - САМОВДОСКОНАЛЕННЯ,
ще інше, неофіційне гасло - Ау-у-у!  Де  ви,  промінчики  світла
серед  хащ  дрімучого  лісу  сірості  та  розумової  ліні?!).
Терміни 43-го заходу "50 СЛІВ" – з 20.03  по  20.04.2018 року.  Два етапи (тури).
– Для підтвердження наших далекоглядності та безсумнівного світового конкурсного лідерства (лідерства хоча б у різнобарв'ї завдань) можете ознайомитися з нашими архівами, розташованими на сайті, та з ось такими їх підрозділами: умови, запитання, відповіді, коментарі, кращі роботи.
– Захід проводиться у вигляді або індивідуальної участі, або групової.
– Унікальність заходу "50 СЛІВ" (та, швидше за все, непереборна складність для більшості потенційних учасників) хоча б у тому, що:
а) якщо інші заходи вузькопрофільні (скажімо: запитання МАН, "Левеня", "Кенгуру", "Бобер", "Лелека"), то тут ви зустрінетеся завданнями, які охоплюють і мову, і законотворчість, і ребуси та кросворди, й історію, і техніку, і географію, й астрономію, і біологію, і казки, і музику, і фізику, і спорт, і кіно, і комп'ютер, і біографічні дані знаменитостей, і побутові та практичні знання, і гумор ... ;
б) його головною метою є вдосконалення навичок роботи з джерелами інформації. Або так: ми стимулюємо вироблення ось таких компонентів: додаткові вдумливість, логіка, знання, вміння та навички у відшуканні та в оформленні відповідей, здобутих із джерел інформації, які, як правило, виходять за межі шкільних підручників. Тобто: ЯКЩО ІНШІ ЗАХОДИ ПІДВОДЯТЬ ПІДСУМКИ ОБІЗНАНОСТІ ЛЮДИНИ НА ДАНИЙ МОМЕНТ, ТО "50 СЛІВ" РОЗВИВАЮТЬ ЇЇ;
в) у ньому на рівних та чесно змагаються всі, не залежно від віку, професії, вподобань, статусу: і мешканці різних країн, і вчителі, й учні, і батьки, і діти, і міністри, і робітники, і домогосподарки ... ;
г) мабуть, він НЕ розрахований на відмінників. Адже, по-перше, лідери в навчанні й без цього неймовірно перевантажені, в тому числі й участю в десятках інших заходів. По-друге, в "50 СЛОВАХ" здебільше не потрібна пам'ять (а вона є головним "козирем" тих, хто добре вчиться). По-третє, відмінники – це, як правило, люди іншого складу. Зокрема вони надто часто є вузькими спеціалістами.
Підсумок цього вступу іншими словами: наш захід майже для всіх є "не підйомним" тому, що він спонукає мислити та аналізувати, а не пригадувати.
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
– Не згадуючи тут такі форми діяльності, як чи то КВК (КВН), чи "піонерські" заходи (збори, шикування, "станьте в круг", гасла, монтажі, ...), чи розважальні "два притопи – три прихлопи", бо ні з чим із такого ми не маємо нічого спільного,
а також сумно глузуючи з "однобоких" структур, організацій, приміром – деяких суто спортивних, які, скажімо, вчать стрибати в сторону (), та при цьому які нахабно привласнюють гасло, що вони начебто ... гармонійно розвивають людину:
– При повазі до різних серйозних інтелектуальних рухів та щирій вдячності людям – генераторам цих, як правило, чудових ідей, констатуємо, що їхні запитання найчастіше виконують лише ось таку функцію: це вміння зробити певні висновки, використовуючи/поєднуючи ті знання, які вже є у гравця.
А заходи на кшталт "Що? Де? Коли?" мають ось такий надзвичайно великий недолік (хибну концепцію): однобоко зомбують тих учасників. Бо їм здається, що відповідь на будь-яке запитання або відшукується колективним "мозковим штурмом" за хвилину, або взагалі не знаходиться. В зв'язку з останнім ті учасники через хвилину втрачають будь-який інтерес до запитання. Цей висновок є квінтесенцією багаторічного аналізу того факту, чому жоден (!) не те, що Бурда, Друзь, Сівохо та інші "столпи" тих інтелектуальних ігор, а й ніхто з їхніх обожнювачів-послідовників так і не взяли участі в жодному з наших заходів.
Ми ж прагнемо, щоб наші "50 СЛІВ" протягом багатьох днів: а) стимулювали відшукування невідомих фактів, алгоритмів у книгах, газетах, іншій довідковій літературі; б) спонукали формулюванню чіткої короткої відповіді на них; в) примушували значно глибше аналізувати та синтезувати. Адже в житті це, без сумнівів, не менш важливо, аніж миттєва реакція. Тож і в зв'язку з цим наші запитання будуються абсолютно не за законами щойно згаданих ігор.
– Ми, організатори, бажаємо мати справу з різносторонньо розвинутими учасниками. Тому пропоновані запитання – свідомо різної спрямованості та різної складності. Це – для того, щоб будь-хто не втратив віри у свої сили. По-перше, щоб він знайшов деякі завдання за своїм смаком та за рівнем свого розвитку, по-друге, щоб відповів хоча б на декілька з них. А ерудитами частина запитань повинна "братися" взагалі без роздумів (хоча в цьому є й недолік: дехто з потенційних учасників минулих років, знаючи відповіді на такі 2-3 "дитячі" запитання, вважав, що він неперевершений геній, і надсилав нам лише ці 2-3 відповіді, зовсім не зрозуміло на що "претендуючи"). І про тему цього абзацу – ще ось так:
– На превеликий жаль, на всеукраїнському рівні піклуються про всебічний розвиток конкретної особистості лише дві інституції – це деякі загальноосвітні школи та ВДГО "Гармонійний розвиток". Інші структури зацікавлені (або так структуровані) лише в вузькій спеціалізації своїх працівників (вихованців, студентів, робітників ...). Тож ми раді, що Ви не з тих, кому цікаві лише чи то ХIII-те століття до нашої ери, чи то крок різьби болта М14, чи то правило написання подвоєного "н", чи то космічні "чорні діри", чи де в равлика вухо – і більше нічого.
– Захід проводиться у двох номінаціях: або індивідуальна участь, або групова. Але врахуйте, що якщо кількість індивідуальних відзнак – 100, то серед групових відзначаються лише три найсильніші колективні учасники.
– І ще важлива порада щодо так званих групових учасників. Ми НЕ рекомендуємо командне підписування аркушиків не лише через обмежену кількість відзнак у цій номінації, а й тому, що таке знеособлення роботи, "приховування" своєї участі за колективним "псевдонімом" практично завжди приводить до неорганізованості, до безвідповідального виконання роботи, до розхлябаності. Повірте нашому багаторічному аналізу цієї ситуації.
– Знову звертаємо увагу на те, що учасникам звісно дозволяється створювати свою "групу підтримки". І нам навіть приємно, коли учасник пише, що ось на це запитання відповіла його мама, ідею того підказав дідусь … . Але пропонуємо організувати роботу так, щоб "групи підтримки" категорично "не перетиналися". Практика показує: особливо небезпечними є ось такі "тандеми" різних учасників: однокласник–однокласник та учень–вчитель (в останньому випадку навіть так: досить часто один вчитель консультує декількох учнів, "запихаючи" тих цією "ведмежою послугою" до групи плагіату). Тож якщо ви не впевнені в незалежності ваших робіт, то пропонуємо такий варіант: колективно працюйте навіть й усім населеним пунктом разом. Але направляйте нам ОДНУ РОБОТУ, підписану від імені якоїсь однієї людини (припустимо – директора школи, мера, президента ...).
– І ще одне застереження щодо "групи підтримки". Дехто з учасників "шукає" відповіді ось так: навіть не вказуючи, навіщо це йому потрібно, викладає те чи інше запитання на тому чи на іншому Інтернет-форумі та пасивно чекає, хто ж із мільйонів користувачів "павутини" підкаже йому або безпосередню відповідь, або як на неї вийти. Тож задля того, щоб хоча б трішки урівняти можливості створення груп підтримки (бо лишень уявіть різні масштаби: з одного боку – сім'я зі, скажімо, п'яти осіб; як перехідний та тільки-но теоретичний етап – це мешканці десятитисячного селища; а "на інших шальках терезів" – мільйони Інтернет-"друзів"), застерігаємо: такий хитрий учасник буде вважатися плагіатником.
А інших учасників нашого заходу просимо без будь-якого почуття сорому сповіщати нам про такі хитрі випадки.
– Категорично не бажаємо мати справу: а) з тими, кого насильно примусили взяти участь у заході; б) з тими, у кого "рука піднялася" відповісти лише на декілька запитань і відправити нам таку горе-"роботу".
– Практично зазнали краху наші багаторічні спроби залучити до заходу учасників із сотень країн, у тому числі – з далекого закордону. За всі роки були лише поодинокі вкраплення учасників із Азербайджану, Ізраїлю, Канади, Куби, Німеччини, Іспанії та Франції. Тому, поки чекатимемо, коли "прокинуться" інші, запитання цього заходу орієнтовані в основному на таку групу країн: Україна; Росія; Білорусь, Молдова (ПМР), Казахстан.
– Урахуйте “розмитість”, завуальованість деяких запитань. Таке зроблено для того, щоб утруднити механічне відшукання відповідей за допомогою Інтернету.
– Багаторічна статистика проведення "50 СЛІВ" показує, що ви, мабуть, не відповісте на всі 50 запитань. Середній загальний результат за всі роки – це близько третини правильних відповідей.
ОФОРМЛЕННЯ.
– Увага! Для боротьби з надсиланням відповідей від імені фіктивних учасників (а був прецедент, коли, вдрукувавши різні прізвища, 350 відповідей наштампувала та надіслала одна людина), вводиться умова: кожний індивідуальний учасник пише відповіді (тобто, умовно кажучи, – 50 слів роботи) власноруч, від руки (при цьому "шапку", коментарі можете й друкувати). Більше того:
– Ті, хто відправлятиме роботи Інтернетом: оформляйте їх НЕ в останній версії операційної системи; надсилайте їх обов'язково у вигляді сканованих/сфотографованих аркушиків, та об'ємом, не більшим за 500 Кбайт/сторінка, в одному з форматів: JPG, GIF, PNG, BMP та TIF. Але:
Два попередні абзаци не стосуються тих учасників, які перераховані на сторінці нашого сайту "Еліта". Для цих учасників немає обмежень ні в написанні/друкуванні відповідей, ні щодо сканування аркушиків робіт.
До речі, "інтернетники": вам доцільно прописувати не стандартну тему Вашого нам повідомлення на кшталт "50 слів" чи "Відповіді", а якусь оригінальну, і при звірці сповіщати її нам. Тоді ми значно швидше знайдемо Ваше повідомлення.
– Відповідь на кожне запитання – це, найчастіше, перше слово (як правило, якщо не вказано іншої умови, то українською мовою), символ чи число, яке ви написали відразу після номера запитання. Якщо наводите якісь коментарі, то робіть це лише після відповіді (а якщо Ваша відповідь вимушено виходить багатослівною, то першим напишіть слово, яке, на Вашу думку, є найважливішим, найсуттєвішим). З цим перегукуються й наступні три абзаци:
– Любителі безглуздої роботи! Попереджаємо: скільки дефініцій ви перепишете в аркуш із відповідями, автоматично стільки нулів отримаєте собі в залік. Іншими словами: невже ви думаєте, що ми не знаємо змісту запитань?
– Про відповіді на зразок: "5. Я думаю ..." або "35. Це – ...". За нашими правилами ми вважатимемо, що на ці запитання ви відповіли словами "я" та "це".
– Якщо наступне не випливає з контексту, то, крім крапки після номера запитання, пропонуємо не ставити усілякі лапки, трикрапки тощо.
– Уважно вчитуйтеся в те, про що ми просимо написати. Бо якщо, скажімо, на запитання "Прізвище режисера кінофільму "Земля" ви відповісте: "Олександр Довженко", ми констатуватимемо, що в принципі ви міркували в "потрібному напрямку", але вважатимемо цю відповідь неправильною.
– Щодо закордонних власних назв: оцінювання їхньої правильності буде максимально лояльним. Тому, приміром, можна їх записувати українськими літерами, але так, щоб вони читалися/вимовлялися якомога більш схоже до оригіналу, наприклад: Мєндєлєєв, Сєргєй, Кішинеу ... .
– Індивідуальні учасники! Перед відповідями на запитання першого туру зверху на аркушику після своїх обов'язкових прізвища та імені (увага! Те й те – лише в називному відмінку!) ще напишіть: 1) дату народження (це – для тих, кому ще не виповнилося 18 років. Адже, як знаєте, для них є дві окремі номінації); 2) свою повну адресу (і поштовий індекс теж); а також: 3) бажано – професію, а для учнів (студентів) – ваш навчальний заклад або вашу громадську організацію, його (її) адресу та поштовий індекс; 4) дні початку ознайомлення та завершення виконання завдання (приміром: 21.03 – 03.04).
При цьому рекомендуємо глянути в архів заходу. Бо наголошуємо: які пункти з перерахованого ви вкажете, те ми й уведемо в таблиці результатів та у відзнаки.
– Групові учасники! Перед відповідями на запитання першого туру зверху на аркушику обов'язково вкажіть умовну назву вашої групи (приміром: "9-А клас школи №2 міста Х"; "Команда "Ой" ...), а також – повну адресу та дні початку ознайомлення та завершення виконання завдання (наприклад: 21.03 – 03.04).
– Буде доречним, якщо Ви вкажете ще й контактний телефон чи (і) e-mail.
– На аркушиках з відповідями на другий тур можете писати лише прізвище/ім'я (назву групи) та кількість днів, витрачених на виконання завдання.
– Для тих, хто надсилатиме відповіді звичайно поштою: для економії витрат можете зібрати декілька відповідей учасників і відіслати їх в одному конверті.
БОНУСИ ТА ШТРАФИ.
– За уточнюючі пояснення, а також за їхню ретельність можете отримати додаткові 0,2–5 бали. Не лінуйтеся! Це буде важливим, скажімо, й тоді, коли у Вас є хоча б найменший сумнів в однозначності якоїсь відповіді.
Додатково розшифровуємо додаткові бали (це – стовпчик "0,2-5" підсумкової таблиці). Ті учасники, які одночасно є членами оргкомітету, автоматично отримують у цій графі "свої" 4 бали. А ті інші учасники, які щось пояснювали додатково, отримують додатково від 0,2 до 3,8 балів. А ще від 0,1 до 1 додатково-додаткового балу дається тим учасникам, які в свої пояснення, так би мовити, "вклали душу", тобто тим, у кого робота читається як захоплюючий твір, а також тим, хто, скажімо, супроводив пояснення додатковими схемами, фотографіями, тобто коли робота відрізняється від інших ще чимось таким, від чого в оргкомітету приємно "щелепа відвисатиме".
У кожному з наступних чотирьох абзаців, які стосуються ще деяких додаткових заохочувальних бонусів (а це – стовпчики "Д", "П", "Е", "З" в підсумкових таблицях), з деяких причин є анаграмні частини тексту, які будуть розшифровані орієнтовно через років зі 100 (а, може, й швидше, якщо побачимо, що потрібно нараховувати всі ці бали всім). Не намагайтеся розшифрувати їх (до речі, їхній зміст знає лише єдина людина в світі – голова оргкомітету. І ці умови введені лише за його ініціативою). А краще (легше) – то після завершення чергового заходу подивіться, чи ви маєте додаткові бали, чи мають їх учасники з категорії "Кращі роботи", проаналізуйте деінде підказки оргкомітету – і спробуйте здогадатися, чому й за що.
1. – Оргкомітету неприємно те, що ми готуємо завдання для вас місяцями, а дехто пише, що витратив на пошук відповідей ... годину/другу. Тому, хоча це й нелогічно, але учасник отримує ще символічні заохочувальні бали: по 0,1 за 5аавввввгддддееежзиииииіііійкклмнннннннннооооооооооопппппрсттууфххчччшшюяя,.
2. – Учасник отримує заохочувальні 0,5 за аааааадзиикклнннннннопрсстушяь.
3. – Учасник отримує ще заохочувальні 0,5 за ааагдзікккмнноооопрррстуууя.
4*. – За ааабввгдддеезииииийклмннннноооооопррсттттущюяяь(,)* учасник отримує заохочувальні 0,5.
* – не чекаючи декларованих ста років, цю анаграму ми розшифрували вже в 2013 році. Бо люди масово продовжують нехтувати багато чим цивілізованим, зокрема й п. 4. І це – не зважаючи на те, що ми весь час безрезультатно закликали: дивіться оприлюднені кращі роботи, аналізуйте клітинки таблиць, порівнюйте зі своїми роботами, шукайте відмінності ... . А це коробить нас, організаторів, як ніщо інше. Тож анаграма стовпчика "Е" (а це – "етика") була такою:
– дотримання етики листування (добрий день, з повагою тощо).
До речі, щодо п. 4: а) ці нюанси етики повинні бути написані учасником власноруч на аркушику з відповідями, а не, скажімо, людиною, яка відправляла відповіді Інтернетом; б) це розповсюджується й на інші листи до оргкомітету від учасників (чи від захисників їхніх інтересів); в) статистика показує, що навіть після розшифрування п. 4 майже нічого не змінилося в листуваннях. Продовжується нехтування цим. Мабуть, у наших сучасників такий шалений дефіцит часу, що ...; г) якщо з якоїсь причини учасник надсилає за добу декілька листів, то в наступних, починаючи з другого листа, допускається спрощення умов етики листування.
– Враховуючи гнітючу багаторічну статистику, а саме: що більшість учасників нашого заходу чомусь ігнорує виконання практичних завдань, тобто те, що будь-яке запитання, навіть елементарне типу: "Візьміть у руки …", "Виміряйте ...", традиційно виявляється найважчим, у цьому заході кожне із двох практичних запитань (а це № 1 і № 26) оцінюватиметься поп'ятеренно.
– На жаль, в Україні з кожним днем фатально втрачається кількість прихильників гасла "Людина людині друг". Тож, ураховуючи хибні акценти, коли дехто активно декларує "закони": "людина людині – вовк", "греби під себе", а також щоб агітувати вас працювати самостійно та щоб обмежити спроби бездумного випитування варіантів відповідей у друзів, учителів, уводиться ще й така умова:
– Якщо до декількох запитань (не обов'язково до всіх, див. нижче) учасники (в тому числі й різні групи) дадуть практично однаковий набір НЕправильних відповідей та пояснень, тобто якщо є підозра на так званий плагіат, то ці роботи ніяк не відзначатимуться. Плагіат фіксуватиметься за таким логічним чітким життєвим критерієм: один збіг неправильного – це випадковість, два збіги – це підозра, три збіги – це закономірність. Тож: роботи вважатимуться плагіатними, якщо в учасників будуть або три спільні однакові НЕправильні відповіді, або три спільні НЕправильні пояснення до них.
– Учасник штрафується (як правило, від 0,1 до 1 балу):
а) за відповіді, написані не в порядку зростання номерів (тобто якщо деякі відповіді переставлені місцями або викинуті), чи написані не одна під одною. Тож якщо на певне запитання немає відповіді, то все одно напишіть номер запитання, після якого або ставте прочерк, або взагалі нічого не пишіть. Ця вимога потрібна нам для зручнішого уведення в комп'ютер інформації, отриманої від тисяч учасників;
б) за надсилання відповідей, написаних нерозбірливим почерком або (і) на неохайному (скажімо, з нерівними краями) аркуші. У випадку б) оргкомітет залишає за собою право взагалі не розглядати відповіді. Бо дехто з учасників писав відповіді таким почерком, що доводилося використовувати лупу та графологічну експертизу, і то не завжди ефективно, та надсилав їх майже на, вибачте, туалетному папері;
в) (тим учасникам, які відправили відповіді Інтернетом) – за перевищення об'єму кожного зісканованого аркушика значно більше за 500 Кбайт (за кожні зайві 100 Кбайт – штраф у 0,1 балу). Еліти цей абзац не стосується.
– Штрафується на 10 балів індивідуальний учасник (крім еліти), який надіслав надруковані (не написані від руки) відповіді (увага! Мова тут – лише про 50 слів-відповідей. Тобто, приміром, "шапку" та пояснення можете друкувати).
– Якщо якась відповідь буде відрізнятися від правильної на один знак (скажімо, Ви припустилися орфографічної помилки, чи поставили зайві лапки …), то за це Вам буде автоматично зараховано лише 0,5 відповіді. Відповідь, яка буде різнитися від правильної хоча б на два знаки, буде вважатися неправильною.
– Нечітко написана літера трактується не на користь учасника.
– (увага!) Якщо від однієї групи учасників (критерієм, одна це чи різні групи, буде їхня назва) або від одного учасника надійде декілька варіантів відповідей, то в залік їй (йому) піде НАЙГІРШИЙ варіант відповідей.
– За кожний повний чи неповний позалімітний день запізнення надсилання відповіді нараховується штраф у 0,5 балу.
– Враховуючи те, що з року в рік значна частина учасників (узимку 2012 року – аж до неймовірних 70%!) уперто "наступає на одні й ті самі граблі", потрапляючи до групи плагіату, і що ніяк не виправляють ситуації наші волання (а це – розсилання нами сотень констатуючих такі факти листів!), ми, оргкомітет, спробуємо більше не робити такої марної "просвітницької" роботи, і практично припиняємо усіляке листування з учасниками. Відповідаємо лише на стримані толерантні листи, офіційно оформлені та надіслані від юридичних осіб.
– Оргкомітет залишає за собою право взагалі не розглядати роботу, якщо побачить, що кількість правильних відповідей там така, яка ніяк не може претендувати в потрапляння до першої сотні. Більше того:
– Починаючи з зими 2013 року, в підсумкових таблицях на сайті (та й у відзнаках) перераховуються лише ті учасники, які увійшли до списку найкращих. Бо навіщо ми будемо "на весь світ" оприлюднювати плагіатників чи слабаків?
ПІДСУМКИ. НАГОРОДЖЕННЯ.
– Остаточні результати та місця визначатимуться за загальною кількістю правильних відповідей учасника в обох турах плюс бонусні очки мінус зняті бали. Для учасників не з України, враховуючи те, що їм пропонується лише 25 запитань, їх результат (крім трьох бонусів "П", "Е", "З") буде множитися на два.
– Окремо (додатковим заліком) будуть відзначені: а) три кращі учні (дитини, точніше – учасники до 18-ти років), а також – б)  три кращі сільські учні (дитини).
– Враховуючи те, що українські учасники перебувають у значно складніших умовах, бо відповідають на 50, а не на 25 запитань, вводиться умова: якщо один, два або три учасники не з України (тобто учасники "25 слов") покажуть підсумкові результати, вищі за результат третього (за якістю) учасника "50 СЛІВ", то тоді оголошуються відповідно два чемпіони, та (або) два другі, та (або) два треті спільні місця, окремо для учасників "50 СЛІВ" і для "25 СЛОВ".
– При надто "густій" щільності остаточних результатів між деякими групами учасників, тобто якщо результати різняться лише на якісь частини одного балу, залишаємо за собою право оголошувати декілька, скажімо, перших або інших місць. Кажучи по-іншому: остаточні місця учасників плануються розподілятися "з точністю до цілих", а саме: всі ті, у кого, приміром, будуть результати між 40 і 40,99 балами, будуть на одному остаточному місці.
– Учасники, члени ВДГО “Гармонійний розвиток”**, які працювали самостійно, сумарний результат яких більший за половину показника переможця, та які увійдуть до ста кращих учасників, отримають безкоштовні дипломи з символікою ВДГО “Гармонійний розвиток”.
– Членам ВДГО “Гармонійний розвиток”**, хто потрапить до трійки кращих, надішлемо безкоштовні грамоти з символікою ВДГО “Гармонійний розвиток”.
** – членом ВДГО “Гармонійний розвиток” є та група (колективний учасник) чи та людина, яка коли-небудь раніше (зокрема до завершення цього заходу) надсилала письмову заяву довільної форми про вступ до ВДГО “Гармонійний розвиток”, і яка є в наших списках (див. сторінки "Члени організації" на нашому сайті).
Враховуючи те, що ми, оргкомітет, вже "сто років", ще з 2011-го року, коли співвідношення гривні до долару було 1:8, тобто не зважаючи на жахливе обезцінення гривні та зростання цін на все, не змінюємо розцінки у виготовленні та в розсиланні відзнак, і тому фінансово дуже потерпаємо: якщо член ВДГО “Гармонійний розвиток” бажає мати додаткові нюанси оформлення відзнак, приміром – бажає отримати ламіновану відзнаку, то просимо це оплатити.
І ще в тему розцінок. Шановні члени ВДГО "Гармонійний розвиток"! Будьте морально та матеріально готовими до того, що невдовзі ми, мабуть, вимушені будемо чи взагалі зняти умову про безкоштовне надсилання вам відзнак, чи хоча б якось "переполовинити" її.
– НЕ члени ВДГО “Гармонійний розвиток”, які працювали самостійно, і сумарний результат яких більший за половину показника переможця, та які увійдуть до ста кращих учасників заходу, отримають фабричні відзнаки лише після попереднього відшкодування ними витрат оргкомітету (це наші поїздки до м. Києва та по м. Києву, закупівля відзнак та кольорове вдрукування в них тексту, поштові витрати ...). Загальна вартість цих витрат залежить від кількості замовлень та виду відзнак, й орієнтовно (станом на лютий 2018 року) становить від 15 до 25 гривень за кожну відзнаку (до речі, ми пишаємося, що, не зважаючи на реалії в країні, ми, хоча й собі в збиток, ще з осені 2011-го року (!) поки що не змінюємо ці розцінки).
– Кошти на виготовлення та на відсилання відзнак надсилаються простим (не "крутим"!) електронним переказом на поштову адресу, вказану трохи нижче, або:
Косенку Валерію Михайловичу на картку ПриватБанку № 5168 7572 7671 4427.
– Після завершення заходу, тобто після 20.04.2018р., та після підведення підсумків учасники (всі! Навіть члени ВДГО “Гармонійний розвиток” чи еліта, тим паче – не наші члени) обов'язково сповіщають нам окремим листом, за якою конкретною адресою надіслати відзнаку. Тож ми не будемо враховувати відмовку: "– А я це вказав у своїй роботі" (в тему див. одну з наших реплік у папці "Оголошення").
– До речі, наші офіційні подяки також отримають:
– ті управління освіти обласних держадміністрацій, які задіють у нашому заході не менше 30-ти "своїх" освітянських закладів;
– ті відділи освіти міських/районних держадміністрацій, які задіють у нашому заході не менше 10-ти "своїх" освітянських закладів;
– ті юридичні особи, в тому числі навчальні заклади та громадські організації, не менше 10-ти членів яких будуть у нашому заході не в групах плагіату, і не менше п'яти з них покажуть рівень мінімум у половину результату переможця.
І – не офіційно. Крім ретельного опрацювання цих умов проведення цього заходу настирливо рекомендуємо знайти на сайті h-d.in.ua коментарі до, приміром, хоча б декількох останніх заходів "50 СЛІВ", та врахувати багато чого звідти.
Запитання обох турів 43-го заходу "50 слів" будуть оприлюднені на нашому офіційному сайті  www. http://h-d.in.ua  та на цьому блозі десь 20 березня ц.р.
а відповіді на них надсилаються за адресою: Валерій Михайлович Косенко, вул. Фастівська, 41, смт. БОРОВА, Фастівський р-н, Київська обл., Україна, 08520,
або e-mail: questgarmonia@gmail.com чи val5060@ukr.net ,
в такі терміни: перший тур – до 5.04.2018 р., другий тур – до 20. 04.2018 р.
Бажаний телефонний дзвінок – перевірка, чи ми отримали (в Інтернеті – чи відкрили/прочитали) Ваші відповіді.
Телефон/факс (04565)–4–22–99. Моб.: (067)–309–51–54.

Немає коментарів:

Дописати коментар